Sipoon Sykkeen ulkotunnit käynnistyy
Nyt loppui treenitauko ja me siirryimme ulos jumppaamaan! Ulkotunnit ovat Maksimi-Syke jäsenillemme maksuttomia. Mukaan voi myös tulla ilman jäsenyyttä ostamalla kertakäyntilipun verkkokaupastamme.
Tiistaisin Minttu ohjaa Dance tuntia ja torstaisin Anna R ohjaa Body tuntia. Molemmat tunnit alkaa kello 18.00 ja tunnit pidetään Nikkilässä. Näiden tuntien lisäksi Anna R ohjaa myös keskiviikkoisin Kahvakuula-tuntia Treenikontilla. Näille tunneille voi Maksimi-Sykeläinen osallistua ilman lisämaksuja.
Mahtavia uutisia! Ulkojumpat alkaa!
Nyt pääsette nauttimaan raittiista ulkoilmasta ja liikunnasta turvallisesti Lukkarin koulun hiekkakentällä ja Treenikontilla, jossa turvaväleistä on helppo huolehtia.
- Tiistaisin klo 18.00 Dance / Minttu (Lukkarintie 2, 04130 Sipoo)
- Keskiviikkoisin klo 17.00 Kahvakuula / Anna R. (Treenikontti, Söderkulla)
- Torstaisin klo 18.00 Body / Anna R. (Lukkarintie 2, 04130 Sipoo)
Ulkotunnit ovat ilmaisia Maksimi-Syke jäsenille ja kertamaksulla pääsee mukaan kaikki muutkin halukkaat. Voit ostaa itsellesi lipun tunnille verkkokaupastamme tai ilmoittautua mukaan tunnille laittamalla viestiä. Kertamaksu 10€.