Kuplivaa juhlahumua – Skumppa-jooga synttäriviikolla! | Sipoon Syke

Kuplivaa juhlahumua – Skumppa-jooga synttäriviikolla!

Perjantaina 24.10. klo 17-18 on luvassa jotain erityistä: Skumppa-jooga, rento ja hauska tapa yhdistää liikunta, hyvinvointi ja pieni juhlatunnelma. Loistava perjantain afterwork-ohjelma!

Tunnilla tehdään helppoja joogaliikkeitä ja venyttelyjä kaikille sopivalla tavalla, ja mukana on tietysti kuplivaa nautittavaa. Tämä on täydellinen hetki pysähtyä, hengittää ja nauttia hyvästä seurasta – olitpa jooga-alan konkari tai täysin uusi lajille.

Milloin: Pe 24.10.2025 klo 17.00-18.00
Kenelle:
Kaikille jäsenille, ei aiempaa kokemusta vaadita
Taso: Helppo ja rento, sopii kaikille
Hinta: Maksuton ryhmäliikunta kulkuoikeuden omaaville jäsenille

Tunti on osa synttäriviikon ekstra-ohjelmaa – kuplivaa iloa ja hyvää fiilistä luvassa!

Ota mukaasi mukavat vaatteet ja avoin mieli – me hoidamme kuplat ja tunnelman. Tervetuloa juhlimaan ja nauttimaan liikunnan ilosta kanssamme!

Ilmoittautuminen varausjärjestelmän kautta!


Sipoon Syke juhlii 10-vuotissynttäreitä 🎉

Sipoon Syke täyttää tänä syksynä 10 vuotta! Synttäreitä juhlistetaan koko viikon ajan 5.-11.10.2026, ja juhlaviikko huipentuu lauantaina 10.10. loppuunmyytyyn 10-vuotisjuhlagaalaan.

Lue lisää