Personal | Sipoon Syke

Personal

Jeanette BromanFöretagare, VD & Gruppträningsinstruktörnette@sipoonsyke.fi

Jeanette Broman

Företagare, VD & Gruppträningsinstruktör

nette@sipoonsyke.fi

Anton IsakssonFöretagare, Styrelseordförande, PT-Manager & Företags försäljninganton@sipoonsyke.fi

Anton Isaksson

Företagare, Styrelseordförande, PT-Manager & Företags försäljning

anton@sipoonsyke.fi

Madeleine BoströmMotionscenter ansvarig, marknadsförings ansvarig & kundrådgivaremadde@sipoonsyke.fi

Madeleine Boström

Motionscenter ansvarig, marknadsförings ansvarig & kundrådgivare

madde@sipoonsyke.fi


Jessica TuorilaKundbetjänings ansvarig & Barnparkeringsövervakare

Jessica Tuorila

Kundbetjänings ansvarig & Barnparkeringsövervakare

Hanna PenttiKundrådgivare, gruppträningsinstruktör & idrottsinstruktör

Hanna Pentti

Kundrådgivare, gruppträningsinstruktör & idrottsinstruktör

Sandra WeckströmSome ansvarig

Sandra Weckström

Some ansvarig


Lilian WesterholmKundrådgivare & Gruppträningsinstruktör

Lilian Westerholm

Kundrådgivare & Gruppträningsinstruktör

Minttu SainioGruppträningsinstruktör

Minttu Sainio

Gruppträningsinstruktör

Katja RyyliGruppträningsinstruktör

Katja Ryyli

Gruppträningsinstruktör


Anna RäisänenPersonal Trainer & Gruppträningsinstruktöranna@sipoonsyke.fi

Anna Räisänen

Personal Trainer & Gruppträningsinstruktör

anna@sipoonsyke.fi

Jouni VarpelaideAuktoriserad FAF Personal Trainer®jouni@sipoonsyke.fi

Jouni Varpelaide

Auktoriserad FAF Personal Trainer®

jouni@sipoonsyke.fi

Markus KolinenPersonal Trainermarkus@sipoonsyke.fi

Markus Kolinen

Personal Trainer

markus@sipoonsyke.fi


Mats LomanGym Trainer

Mats Loman

Gym Trainer

Jukka RuotsalainenGruppträningsinstruktör

Jukka Ruotsalainen

Gruppträningsinstruktör

Mari RatilainenGruppträningsinstruktör

Mari Ratilainen

Gruppträningsinstruktör