Ossin asiakastarina
Kyselimme asiakkailtamme, miten he kokevat Sipoon Sykkeen ja mikä pitää heidät motivoituneina. Tutustu Ossiin täältä.
Ossi on käynyt Sykkeellä noin 1,5 vuotta. Hyvinvointi tarkoittaa Ossille sitä, että liikunta ja terveelliset elämäntavat ovat mukana arjessa. Sykkeelle hänet saa palaamaan lämmin ja hyvä ilmapiiri, mukava henkilökunta ja muut asiakkaat. Ossi antaa myös hyvän vinkin sali- ja liikuntaharrastuksen aloittamista pohtivalle henkilölle: ”Älä epäröi liikunnan aloittamista ja tule rohkeasti kokeilemaan.”
Motivoituneen Ossi pysyy siten, että hän asettaa itselleen tavoitteita. Tärkein tavoite on kokonaisvaltainen hyvinvointi.
Kiitos Ossi kun jaoit kokemuksiasi! Hyviä treenejä!
#backtosyke
Suosittu itsepuolustuskurssi saa jatkoa. Tule oppimaan ja saamaan elämänmittaiset taidot puolustaa itseäsi kiperien tilanteiden sattuessa. Ohjaajana toimii Janne Korhonen. Lue alta lisää ja ilmoittaudu seuraavalle startille.
Lue asiakkaidemme Googlessa julkaistuja kokemuksia Sipoon Sykkeestä.